استفاده از بهترین یونیت های سردکننده

برتری در نوع ایزولاسیون

استفاده از بهترین مواد اولیه

شرکت مهران سرد در سال 1356 تاسیس و فعالیت خود را با تولید انواع یخچالها و سردخانه های صنعتی آغاز نمود. اولین سردخانه متحرک مهران سرد در سال 1368 تولید و پس از گذشت زمانی کمتر از یک سال، سردخانه متحرک به اصلی ترین محصول شرکت تبدیل گردید.

این شرکت در سال 1379 ماشین آلات تولید پانل خود را بهینه نموده و با استفاده از ماشین آلات اروپایی به آخرین تکنولوژی تولید پانل ایزوله یکپارچه دست یافت.

در سال 1389 کارخانه جدید مهران سرد در شهرک صنعتی عباس آباد تهران به بهره برداری رسید و دو سال بعد این مجموعه موفق به دریافت گواهی استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2008 از شرکت TUV INTERCERT آلمان گردید.

توجه به نیازهای مشتریان در طراحی محصولات و استفاده از مواد اولیه مرغوب و توجه جدی به مباحث کنترل کیفی باعث مطرح شدن برند مهران سرد در بازار ایران به عنوان یکی از معتبرترین کارخانجات فعال در این صنعت گردیده است. مجموعه تولیدی مهران سرد کوشیده است با نهادینه سازی تولید با کیفیت و ایجاد واحد تحقیق و توسعه، همواره در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

شایان ذکر است شرکت مهران سرد نماینده انحصاری شرکت HWASUNG THERMO (هاسانگ ترمو) کره جنوبی در ایران است. شرکت هاسانگ ترمو معتبرترین تولید کننده سیستمهای خنک کننده کانتینری در آسیا بوده و محصولات این شرکت جایگاه بسیار مناسبی را در بازار ایران کسب نموده است.

صفحه اصلی| محصولات| درباره ما| تماس با ما

Copyright © 2012 www.mehransard-co.com All rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی